Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

5m Мулти мод OM3,50/125 оптичен пач кабел, LC/PC to LC/PC, Duplex

Референтен номер: FM-L-LC/LCD5-3
5m Мулти мод OM3,50/125 оптичен пач кабел, LC/PC to LC/PC, Duplex
НЕ Е НАЛИЧНО В МОМЕНТА!
Кликнете на условията за доставка по-долу.
1936лв.
Цената е без ДДС
Наличност Не е налично в момента
Производител FibreFab/AFL Hyperscale
Видове Пач кабел
Тип на влакното Мулти мод
Вид на влакното OM3, 50/125
Дължина 5
Конектор LC/UPC to LC/UPC
Конектор А LC/UPC
Конектор B LC/UPC