Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

1m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, LC/UPC to LC /UPC, Duplex

Референтен номер: FS-L-LC/LC-D1-О
1m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, LC/UPC to LC /UPC, Duplex
000лв.
Цената е без ДДС
Наличност Налично
Производител OPTIFAB
Видове Пач кабел
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 1
Конектор LC/UPC to LC/UPC
Конектор А LC/UPC
Конектор B LC/UPC

1 m, LC/UPC към LC /UPC, 9/125, сингъл мод оптична пач корда , дуплекс


Линк към производителя http://www.optifab.com/wp-content/uploads/PC_lc-lc_sm_YEL-copy-OPTiFab-.png