Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Брой влакна
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл
Приложение

3m Мулти мод OM3, 50/125 оптичен пач кабел, LC/UPC to SC/UPC, Duplex

Референтен номер: FM-L-LC/SC-D3-3-O
3m Мулти мод OM3, 50/125 оптичен пач кабел, LC/UPC to SC/UPC, Duplex
1078лв.
Цената е без ДДС
Наличност Налично
Производител OPTIFAB
Видове Пач кабел
Тип на влакното Мулти мод
Вид на влакното OM3, 50/125
Дължина 3
Конектор LC/UPC to SC/UPC
Конектор А LC/UPC
Конектор B SC/UPC

3 m, LC/UPC към SC /UPC, 50/125, OM3, мулти мод оптична пач корда , дуплекс