Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

1.5m Сингъл мод 9/125 пигтейл, SC/PC - конектор

Референтен номер: FS-G-SC-1.5-K
1.5m Сингъл мод  9/125 пигтейл, SC/PC - конектор
НЕ Е НАЛИЧНО В МОМЕНТА!
Кликнете на условията за доставка по-долу.
331лв.
Цената е без ДДС
Наличност Не е налично в момента
Производител JE
Видове Пигтейл
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 1.5
Конектор SC/UPC
Конектор Пигтейл SC/UPC

1.5 m, SC/UPC, 9/125 сингъл мод пигтейл


Линк към производителя http://www.optifab.com/wp-content/uploads/Pigtail_sc_SM-OPTiFab-.png