Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Брой влакна
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл
Приложение

2m Мулти мод OM3, 50/125 оптичен пач кабел, SC/UPC to SC/UPC, Duplex

Референтен номер: FM-L-SC/SC-D2-3-O
2m Мулти мод OM3, 50/125 оптичен пач кабел, SC/UPC to SC/UPC, Duplex
995лв.
Цената е без ДДС
Наличност Налично
Производител OPTIFAB
Видове Пач кабел
Тип на влакното Мулти мод
Вид на влакното OM3, 50/125
Дължина 2
Конектор SC/UPC to SC/UPC
Конектор А SC/UPC
Конектор B SC/UPC

2 m, SC/UPC към SC /UPC, 50/125, OM3, мулти мод оптична пач корда , дуплекс


Линк към производителя http://www.optifab.com/wp-content/uploads/PC_sc-sc_sm_AQU-OPTiFab-.png