Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Брой влакна
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл
Приложение

3m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, SC/UPC to SC/UPC, Duplex

Референтен номер: FS-L-SC/SC-D3-O
3m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, SC/UPC to SC/UPC, Duplex
Със запитване
Продуктът не се поддържа в наличност, моля направете запитване.
Производител OPTIFAB
Видове Пач кабел
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 3
Конектор SC/UPC to SC/UPC
Конектор А SC/UPC
Конектор B SC/UPC

3 m, SC/UPC към SC /UPC, 9/125, сингъл мод оптична пач корда , дуплекс