Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Брой влакна
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл
Приложение

1m Мулти мод OM3, 50/125 пигтейл, SC/UPC - конектор

Референтен номер: FM-G-SC-1-3-J
1m Мулти мод OM3, 50/125 пигтейл, SC/UPC - конектор
267лв.
Цената е без ДДС
Наличност Налично
Производител JE
Видове Пигтейл
Тип на влакното Мулти мод
Вид на влакното OM3, 50/125
Дължина 1
Конектор Пигтейл SC/UPC