Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Брой влакна
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл
Приложение

2m Мулти мод OM3, 50/125 оптичен пач кабел, LC/UPC to LC/UPC, Duplex

Референтен номер: FM-L-LC/LC-D2-3-J
2m Мулти мод OM3, 50/125 оптичен пач кабел, LC/UPC to LC/UPC, Duplex
955лв.
Цената е без ДДС
Наличност Налично
Производител JE
Видове Пач кабел
Тип на влакното Мулти мод
Вид на влакното OM3, 50/125
Дължина 2
Конектор А LC/UPC
Конектор B LC/UPC