Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

2m Мулти мод OM1, 62.5/125 оптичен пач кабел, LC/UPC to FC/UPC, Duplex

Референтен номер: FM-L-LC/FC-D2
2m Мулти мод OM1, 62.5/125 оптичен пач кабел, LC/UPC to FC/UPC, Duplex
Със запитване
Продуктът не се поддържа в наличност, моля направете запитване.
Производител DATA OPTICS
Видове Пач кабел
Тип на влакното Мулти мод
Вид на влакното OM1, 62.5/125
Дължина 2
Конектор LC/UPC to FC/UPC
Конектор А LC/UPC
Конектор B FC/UPC