Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

5m Мулти мод OM2, 50/125 оптичен пач кабел, LC/UPC to SC/UPC, Duplex

Референтен номер: FM-L-LC/SCD5-5F
5m Мулти мод OM2, 50/125 оптичен пач кабел, LC/UPC to SC/UPC, Duplex
1574лв.
Цената е без ДДС
Наличност Налично
Производител FibreFab/AFL Hyperscale
Видове Пач кабел
Тип на влакното Мулти мод
Вид на влакното OM2, 50/125
Дължина 5
Конектор LC/UPC to SC/UPC
Конектор А LC/UPC
Конектор B SC/UPC