Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

1m Сингъл мод 9/125 пигтейл, SC/РС - конектор

Референтен номер: FS-G-SC-1/DO
1m Сингъл мод 9/125 пигтейл, SC/РС - конектор
220лв.
Цената е без ДДС
Наличност Налично
Производител DATA OPTICS
Видове Пигтейл
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 1
Конектор SC/UPC
Конектор Пигтейл SC/UPC