Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

2m Мулти мод OM2, 50/125 оптичен пач кабел, SC/UPC to SC/UPC, Duplex

Референтен номер: FM-L-SC/SC-D2-5
2m Мулти мод OM2, 50/125 оптичен пач кабел, SC/UPC to SC/UPC, Duplex
Със запитване
Продуктът не се поддържа в наличност, моля направете запитване.
Производител DATA OPTICS
Видове Пач кабел
Тип на влакното Мулти мод
Вид на влакното OM2, 50/125
Дължина 2
Конектор SC/UPC to SC/UPC
Конектор А SC/UPC
Конектор B SC/UPC