Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

1m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, LC/UPC to LC/UPC, Duplex

Референтен номер: FS-L-LC/LC-D1F
1m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, LC/UPC to LC/UPC, Duplex
1335лв.
Цената е без ДДС
Наличност Налично
Производител FibreFab/AFL Hyperscale
Видове Пач кабел
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 1
Конектор LC/UPC to LC/UPC
Конектор А LC/UPC
Конектор B LC/UPC