Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

10m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, FC/UPC to LC/UPC, Duplex

Референтен номер: FS-L-FC/LC-D10F
10m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, FC/UPC to LC/UPC, Duplex
НЕ Е НАЛИЧНО В МОМЕНТА!
Кликнете на условията за доставка по-долу.
2018лв.
Цената е без ДДС
Наличност Не е налично в момента
Производител FibreFab/AFL Hyperscale
Видове Пач кабел
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 10
Конектор LC/UPC to FC/UPC
Конектор А LC/UPC
Конектор B FC/UPC