Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

1m Сингъл мод 9/125 пигтейл, SC/APC - конектор

Референтен номер: FS-G-SC/APC-1/F
1m Сингъл мод 9/125 пигтейл, SC/APC - конектор
НЕ Е НАЛИЧНО В МОМЕНТА!
Кликнете на условията за доставка по-долу.
448лв.
Цената е без ДДС
Наличност Не е налично в момента
Производител FibreFab/AFL Hyperscale
Видове Пигтейл
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 1
Конектор SC/APC
Конектор Пигтейл SC/APC