Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

1m Мулти мод OM3, 50/125 oптичен пач кабел, FC/UPC to LC/UPC, Duplex

Референтен номер: FM-L-LC/FC-D1-3F
1m Мулти мод OM3, 50/125 oптичен пач кабел, FC/UPC to LC/UPC, Duplex
НЕ Е НАЛИЧНО В МОМЕНТА!
Кликнете на условията за доставка по-долу.
1266лв.
Цената е без ДДС
Наличност Не е налично в момента
Производител FibreFab/AFL Hyperscale
Видове Пач кабел
Тип на влакното Мулти мод
Вид на влакното OM3, 50/125
Дължина 1
Конектор LC/UPC to FC/UPC
Конектор А LC/UPC
Конектор B FC/UPC