Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

8m Сингъл мод 9/125 оптичен пач корд, FC/PC to SC/PC, Duplex

Референтен номер: FS-L-FC/SC-D8F
8m Сингъл мод 9/125 оптичен пач корд, FC/PC to SC/PC, Duplex
НЕ Е НАЛИЧНО В МОМЕНТА!
Кликнете на условията за доставка по-долу.
1935лв.
Цената е без ДДС
Наличност Не е налично в момента
Производител FibreFab/AFL Hyperscale
Видове Пач кабел
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 8
Конектор SC/UPC to FC/UPC
Конектор А SC/UPC
Конектор B FC/UPC