Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

2m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, E2000/APC to LC/PC, Duplex

Референтен номер: FS-L-EA/LC-D2F
2m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, E2000/APC to LC/PC, Duplex
НЕ Е НАЛИЧНО В МОМЕНТА!
Кликнете на условията за доставка по-долу.
5287лв.
Цената е без ДДС
Наличност Не е налично в момента
Производител FibreFab/AFL Hyperscale
Видове Пач кабел
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 2
Конектор LC/UPC to E2000/APC