Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

1.5m Сингъл мод 9/125 пигтейл, E2000/APC - конектор

Референтен номер: FS-G-E2/APC1.5
1.5m Сингъл мод 9/125 пигтейл, E2000/APC - конектор
2544лв.
Цената е без ДДС
Наличност Налично
Производител FibreFAB/AFL Hyperscale
Видове Пигтейл
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 1.5
Конектор E2000/APC
Конектор Пигтейл E2000/APC