Категории
Видове
Тип на влакното
Вид на влакното
Дължина
Конектор А
Конектор B
Конектор Пигтейл

3m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, FC/PC to FC/PC, Duplex

Референтен номер: FS-L-FC/FC-D3F
3m Сингъл мод 9/125 oптичен пач кабел, FC/PC to FC/PC, Duplex
НЕ Е НАЛИЧНО В МОМЕНТА!
Кликнете на условията за доставка по-долу.
1394лв.
Цената е без ДДС
Наличност Не е налично в момента
Производител FibreFab/AFL Hyperscale
Видове Пач кабел
Тип на влакното Сингъл мод
Вид на влакното 9/125
Дължина 3
Конектор FC/UPC to FC/UPC
Конектор А FC/UPC
Конектор B FC/UPC